سی و دومین نمایشگاه بین المللی کتاب ۴ تا ۱۴ اردیبهشت تهران

۲۱ فروردین ۱۳۹۸ | ۰۹:۳۹ کد : ۳۶۱۵ اخبار
تعداد بازدید:۱۳۰
سی و دومین نمایشگاه بین المللی کتاب ۴ تا ۱۴ اردیبهشت تهران

سخنگوی سی و دومین نمایشگاه بین‌المللی کتاب تهران اعلام کرد: نمایشگاه کتاب تهران سال آینده از ۴ تا ۱۴ اردیبهشت برگزار می‌شود. 

به دلیل عدم برخورد نمایشگاه کتاب با ماه مبارک رمضان تدبیری اندیشیده شده تا پیش از آغاز این ماه مبارک نمایشگاه برگزار شود.

هنوز مکان دقیق برگزاری این پروژه فرهنگی مشخص نیست.

به گزارش خبرگزاری فارس، سید عباس صالحی با صدور احکام جداگانه‌ای اعضای شورای سیاستگذاری سی‌ودومین نمایشگاه بین‌المللی کتاب تهران را منصوب کرد.

بر اساس این خبر اشرف بروجردی، مهدی اسماعیلی راد، علی اکبر اشعری، داریوش نویدگویی، اصغر سیدآبادی، مهدی فیروزان، قادر آشنا، ایوب دهقانکار، امیرمسعودشهرام‌نیا، محمدجواد مرادی‌نیا، ابراهیم حیدری، میثم نیلی و فریدون عموزاده خلیلی با حکم وزیر فرهنگ و ارشاد اسلامی به عنوان اعضای شورای سیاستگذاری نمایشگاه کتاب تهران در دوره سی‌ودوم منصوب شدند.

لازم به توضیح است نماینده اتحادیه ناشران و کتابفروشان تهران نیز به محض اعلام به عنوان عضو شورای سیاستگذاری منصوب خواهد شد.

پیش از این محسن جوادی؛ معاون وزیر فرهنگ و ارشاد اسلامی با حکم صالحی به عنوان رئیس شورای سیاتگذاری این نمایشگاه منصوب شده بود.

همچنین محسن جوادی طی حکمی ایوب دهقانکار؛ مشاور اجرایی معاونت امور فرهنگی وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی را به عنوان دبیر شورای سیاستگذاری سی و دومین نمایشگاه بین المللی کتاب تهران منصوب کرد.

در ادامه فیلم کوتاهی از افتتاحیه سی و یکمین نمایشگاه بین المللی کتاب تهران قابل مشاهده است. لطفا کلیک نمایید.


لینک دانلود فایل

کلید واژه ها: نمایشگاه بین المللی کتابتهرانسی و دومیناردیبهشت 98


نظر شما :