دسترسی به منابع الکترونیک

۲۰ شهریور ۱۳۹۸ | ۱۲:۰۴ کد : ۵۶۴۵ اخبار
تعداد بازدید:۱۱۰
دسترسی به منابع الکترونیک

پژوهشگر محترم: دسترسی به منابع الکترونیک ذیل در محیط دانشگاه و خارج از دانشگاه با نصب VPN  امکانپذیر ا ست.  

*** راهنمای نصب VPN   ***

شبکهٔ خصوصی مجازی Virtual Private Network شبکه‌ای است که اطلاعات در آن از طریق یک شبکه عمومی مانند اینترنت جابه‌جا می‌شود اما در عین حال با استفاده از الگوریتم‌های رمزنگاری و با تصدیق هویت (Authentication)، این ارتباط هم‌چنان اختصاصی باقی می‌ماند. شبکهٔ خصوصی مجازی به طور عمده برای ایجاد ارتباط بین شعبه‌های مختلف شرکت‌ها و یا فعالیت از راه دور مورد استفاده قرار می‌گیرد.

DIGITAL SOURCES

 Web of Science (ISI) / PubMed / OVID / Scopus / Cochrane Library (قبل از 2019 ( / UpToDate / Clinical Key / BMJ / Ulrich’s Web / ScienceDirect /  Springer / Wiley / SAGE Journals / Primal Pictures / مرکز همکار کاکرین ایران  / سامانه منبع یاب

Clinical Key 

با ثبت نام در محیط دانشگاه از طریق ایمیل آکادمیک پایگاه اطلاعاتی Clinical   Key استفاده از منابع اطلاعاتی انتشارات ELSEVIR  (مجلات، کتاب، Guide Line و سایر منابع ... ) در هر زمان و مکانی برقرار می شود.

سامانه منبع‌یاب: در این سامانه دسترسی به فهرست کامل و به روز منابع مورد اشتراک وزارت بهداشت با هدف فراهم‌سازی امکان جستجوی لغتی، بازیابی الفبایی و موضوعی مجلات و سایر منابع یک ناشر خاص طراحی و پیاده‌سازی شده است. ضمنا با ارائه شاخص‌های ارزیابی مجلات، امکان انتخاب مجله مناسب برای انتشار مقاله فراهم می گردد.

http://rsf.research.ac.ir   

 UPTODATE :  www.utdo.ir :New Adress 

ارتباط با  سایت کتابخانه الکترونیک دانشگاه  https://diglib.arakmu.ac.ir 

لطفا کلیک بفرمایید.

 

کلید واژه ها: منابع الکترونیکVPNسامانه منبع یابپایگاه اطلاعاتی


نظر شما :