ساینیتو و تولید محتوای کتاب

۲۴ آذر ۱۴۰۰ | ۰۸:۴۱ کد : ۲۲۵۵۵ اخبار
تعداد بازدید:۷۰۹
ساینیتو و تولید محتوای کتاب

ساینیتو بوک پلتفرمی است جامع برای تولید کتاب مدرن آموزشی بر مبنای فرمت EPUB3 که کلیه خدمات تولید، توزیع و خواندن کتاب ها و جزوات آموزشی را در یک محیط یکپارچه انجام می دهد.

ساینیتو بوک ناشرین و نویسندگان را قادر می سازد در محیطی جذاب و راحت اطلاعات خود نظیر متن، عکس، ویدئو و ماژول های تعاملی را در قالب کتاب دیجیتال سازماندهی کرده و در اختیار کاربران قرار دهند.

در همین راستا، ساینیتو بوک از چهاربخش مهم تشکیل شده و بواسطه‌ ی این بخش‌ ها، ابزارهایی کارا و لازم را برای نوشتن کتاب دیجیتال تعاملی در اختیار شما قرار می‌ دهد. این بخش‌ ها، یاری‌ گر شما هستند تا از مرحله‌ ی نوشتن یک کتاب ساده، به مرحله‌ ی انتشار یک کتاب مدرن و پیچیده در فضای دیجیتال برسید.

این چهار بخش، عبارتند از: استودیوی نویسندگی، استودیوی محتوای تعاملی، کتابخوان و فروشگاه.

استودیوی نویسندگی و تولید کتاب (Authoring Studio) که ابزاری بسیار پیشرفته جهت تولید کتاب‌ های EPUB3 توسط مولفین یا ناشرین می باشد.

استودیوی محتوای تعاملی (Interactive Studio) که ابزاری جهت تعاملی کردن محتوا با استفاده از طیف متنوعی از ماژول‌ های ویژه ارزیابی و مشارکت خوانندگان است و منجر به تولید کتاب‌ هایی جذاب برای کاربر می‌ شود.

کتابخوان (Scinito Reader) که بواسطه‌ ی آن کاربران قادر به خواندن متن کتاب بر روی هر دستگاه و با هر سیستم عاملی هستند. این بخش کاربران را قادر می‌ سازد ویدئوهای داخل کتاب را ببینند، به فایل‌ های صوتی کتاب گوش دهند و با ماژول های تعاملی داخل کتاب کار کنند.

فروشگاه (Scinito Store) که محلی برای عرضه و خرید کتاب‌ های دیجیتالی و تعاملی با فرمت EPUB3 است. ناشرین قادرند پس از تولید و انتشار کتاب خود در استودیوی ساینیتو بوک، آن را در فروشگاه کتاب های ساینیتو بوک عرضه نموده و به فروش برسانند.

مجموعه این ویژگی هاست که ساینیتو بوک را به ابزاری بی نظیر و بی رقیب برای نشر کتاب مدرن تبدیل کرده است.

کلید واژه ها: تولید محتوا ساینیتو کتاب دانشگاه علوم پزشکی اراک


نظر شما :